close

Wiosenna sesja Fox Head MTB

W sezonie 2017 mój zestaw do ścigania się w Enduro i Downhill’u to Fox Flexair Copper Moth oraz Fox Indicator w moich ulubionych kolorach ! Dodatkowo wybrałem między innymi rękawiczki Fox Flexair, które są zdecydowanie jednymi z najbardziej dopasowanych modeli jakie miałem okazje używać.

fox_ (28 of 82)

Od początku sezonu bardzo intensywnie testuje również najnowsze ochraniacze Foxa – Launch Pro D30. Doskonale dopasowany i wygodny ochraniacz kolan, ze specjalny protektorem D30 który chroni przed uderzeniami. Ogromną zaletą jest plastikowa nakładka na rzep, którą można zdjąć w kilka sekund, dzięki temu otrzymujemy uniwersalny ochraniacz na lżejsze i bardziej wymagające trasy.

fox_ (6 of 82)

Fox Launch Pro D30.

fox_ (1 of 82)

Klasyczny jersey Fox Indicator w tym roku, zyskał kompletnie nowy materiał Poliester California z formułą TRUDRI która sprawia że nasza koszulka niesamowicie szybko schnie !

fox_ (58 of 82)

Zestaw Fox Flexair Copper Moth

fox_ (47 of 82)

Rękawiczki Fox Attack to kolejny model który wybrałem. Największą zaletą tego modelu jest wbudowany ochraniacz D30 kostek, którego praktycznie nie czuć podczas użytkowania, natomiast doskonale chroni nas przed uderzeniem.

fox_ (42 of 82)

Szlagierowy model rękawic Fox – Ranger.

fox_ (71 of 82)

Jersey Fox Indicator 2017 !

fox_ (68 of 82)

Zdjęcia do wiosennej kolekcji Fox Head MTB wykonało 9zero studio.

fox_ (49 of 82)
Mariusz Jarek

The author Mariusz Jarek

Leave a Response