close

Premiera nowej kolekcji FOX MTB Spring 2020!

Czas odstawić zimę do kąta i przygotować się na nadchodzący sezon! Przed Wami nowa kolekcja FOX MTB Spring 2020. W nowej kolekcji MTB znajdziecie jak poprzednio trzy oddzielne linie odzieży, z których każda dedykowana jest innemu stylowi jazdy i innym warunkom.

W kolekcji znajdziesz ciuchy, które nie zawiodą gdy adrenalina i prędkość będzie napędzać Ciebie i Twój rower. Ubrania, które dobierzesz idealnie pod swój styl jazdy i przeszkody które pokonujesz.

 

Defend, Ranger i Flexair – metoda na każde warunki pogodowe

Defend: seria nastawiona na trwałość. Jej wyróżnikiem są najbardziej odporne na zniszczenie rozwiązania.

Ranger: seria, którą najlepiej charakteryzuje słowo wszechstronność. Doskonała dla rowerzystów szukających odzieży, która sprawdzi się w każdych warunkach.

Flexair: ubrania cechujące się komfortową lekkością. Zapewniają maksymalną swobodę ruchu i świetną wentylację.

Nowości 2020: Kaski rowerowe FOX

Obok modeli, które uwielbiacie (Proframe i Rampage Pro Carbon) w wiosennej kolekcji FOX 2020 znalazły się dwie nowości. Pierwszą z nich jest odświeżony i udoskonalony kask Rampage. Będzie on dostępny także w rozmiarach dziecięcych (!!).
Drugą nowością będzie całkowice nowy kask typu open face… premiera kasku odbędzie się 11 lutego, a wierzcie nam, jest na co czekać!


Nowości 2020: Ochraniacze D3O

Jak wiecie, ochraniacze to podstawa bezpiecznej jazdy. FOX też o tym wie – dlatego na sezon 2020 flagowe ochraniacze Launch Pro oraz Enduro Pro zostały wyposażone w certyfikowane protektory marki D3O (lider ochrony przed uderzeniami na świecie). Znajdziecie je również w produktach: koszulce Baseframe Pro oraz spodniach Enduro Pro.

Sprawdźcie kaski, ubrania i akcesoria nowej kolekcji FOX MTB Spring 2020 w katalogu – tutaj.

 

 

Redakcja

The author Redakcja

Leave a Response