close

Klasycznie, jak co roku początek sezonu to masa nowego sprzętu, odzieży, ochraniaczy i wielu innych rzeczy. Pogoda w Polsce jeszcze nie nadaję się na długie jazdy, ale sprawa ma się całkiem inaczej w słonecznej Italii. No bo gdzie, jak nie we Włoszech można najlepiej przetestować wszystkie nowości na zbliżający się sezon !

 

Najbardziej oczekiwaną nowością, zdecydowanie były nowe ochraniacze Fox Enduro Pro. To połączenie komfortu i wygody z bezpieczeństwem. Stworzony z myślą o całodniowej jeździe, doskonale trzyma się na nogach, nie trzeba go ściągać nawet na podjazdach, natomiast ochronę zapewnia certyfikowany CE autorski ochraniacz F3 Armor.

 

 

Ochraniacz zamocowany jest na długiej nogawce z „lycry” z mocnym ściągaczem na końcu, dzięki czemu jest bardzo stabilny na nodze. Sam materiał chroniący po za kolanem zabezpiecza jeszcze sporą część naszego piszczela !

 

W tym sezonie Fox ma dla nas trzy opcje ubrań – Defend, Ranger oraz Flexair, każde z nich dopasowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Odzież z kolekcji Defend doskonale sprawdza się w Enduro, z racji dobrze wentylowanych materiałów, dobrego dopasowania do ciała i nietuzinkowych kolorów.

Mój wybór padł na model Defend Steel Grey !

Oczywiście fani czerni nie muszą się obawiać braku tego koloru w gamie Foxa ! Klasyczne wzory oraz kolory są już standardem.

Już za pare dni kolejny obóz we włoskim Finale Ligure i porcja świeżych zdjęć z nowej kolekcji Fox Head.

Zdjęcia : @adamopole

 

Tags : #foxmtb#nowakolekcjaenduroFOX MTBMTBzawodnicy
Mariusz Jarek

The author Mariusz Jarek

Leave a Response