close

Nowa kolekcja FOX MTB Wiosna 2019 już w sklepach

FOX odwołuje zimę i otwiera sezon nową kolekcją MTB Wiosna 2019, w której znajdziecie zaawansowane technicznie produkty dedykowane do każdego stylu jazdy.

Każdy jeździ inaczej. Każda trasa, wyjazd rządzą się swoimi prawami i są niepowtarzalne. By sprostać różnorodnym wymaganiom i potrzebom, w nowej kolekcji MTB projektanci FOX stworzyli trzy oddzielne linie odzieży, z których każda dedykowana jest innemu stylowi jazdy i innym warunkom.

Szukasz ciuchów, które, tak jak ty, są nie do zdarcia? Albo takich, które nadążą za prędkością jaką rozwijasz? A może potrzebujesz ubrań, które nie zawiodą, gdy emocje i pogoda sprawiają, że robi się naprawdę gorąco? Znajdziesz je w nowej kolekcji FOX MTB!

Trzy linie, jeden cel – sprawienie, by to była najlepsza jazda w Twojej karierze!

Defend, Ranger i Flexair – odzież rowerowa na każde warunki

Defend – tougher than dirt

Linia Defend to wytrzymałość, której możesz zaufać. Ubrania z tej serii zaprojektowano tak, by doskonale sprawdzały się w najbardziej wymagających warunkach. Zastosowanie niezwykle wytrzymałego Kevlaru oraz  wzmocnionych, klejonych szwów sprawia, że są niemal nie do zdarcia.  Seria Defend to odporne na uszkodzenia materiały i technologie, których zadaniem jest chronić Cię podczas najtrudniejszych wyzwań.

Ranger – performs everywhere

 

Bądź gotowy jechać na maxa w każdych warunkach. W kolekcji Ranger znajdziesz ubrania wykonane z wszechstronnych materiałów, łączących wygodę z funkcjonalnością. To ubrania na każdą okazję, od szybkiej przejażdżki w wolnej chwili po wymagający technicznego przygotowania szlak. Uniwersalne i przygotowane na na różne wyzwania.

Flexair – maximum mobility

Jeśli potrzebujesz maksymalnej fukcjonalności i niezwykłej lekkości, kolekcja Flexair jest dla Ciebie. Do jej produkcji użyto tylko najlżejszych materiałów o wyjątkowej oddychalności. Ubrania z linii Flexair doskonale dopasowują się do Twojej sylwetki i zapewniają niczym nie ograniczoną swobodę ruchów. Gwarantują komfort termiczny nawet podczas wymagającej maksymalnego wysiłku trasie w upalny dzień

#MADEFORYOURRIDE

Wszystkie trzy linie zaprojektowano tak, by maksymalnie dopasować ubrania do Ciebie i Twojego stylu oraz do różnych warunków. Możesz w wygodny sposób łączyć je ze sobą,tworzyć zestawy i dostosowywać do swoich potrzeb. Przecież powstały #madeforyourride

Tags : #foxmtb#nowakolekcjadownhillenduroFOX MTBMTB
Anna

The author Anna

Leave a Response