close

Konkurs: wygraj innowacyjny kask FOX Rampage Pro Carbon.

Nowy Rampage Pro Carbon łączy w sobie innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa ze znakomitym dopasowaniem i komfortem jazdy. Stworzony we współpracy z najlepszymi zawodnikami specjalizującymi się w downhillu i freeride, kask na nowo definiuje oczekiwania wobec zaawansowanego kasku do górskiej jazdy. 

O licznych zaletach nowego Rampage Pro Carbon będziecie mieli okazję przekonać się podczas 9. edycji Małopolska Joyride Festiwal, która startuje już 17 maja. Czekać tam na Was będzie możliwość przetestowania nowego modelu oraz konkurs, którego zwycięzca wyjedzie z imprezy z własnym kaskiem.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Wystarczy odwiedzić nas na stoisku FOX w festiwalowym miasteczku rowerowym i odpowiedzieć na trzy proste pytania zawarte w formularzu konkursowym. Uwaga: potrzebna będzie odrobina kreatywności:). Wypełniony formularz należy wrzucić do urny i…uzbroić się w odrobinę cierpliwości, bo Szczęśliwego Zwycięzcę ogłosimy na zakończenie Festiwalu.

Nie możesz zostać do ogłoszenia wyników? Niczym się nie martw. Jeśli to właśnie Ty zostaniesz Zwycięzcą, skontaktujemy się z Tobą po Festiwalu. Twoja nagroda na pewno Cię nie ominie!

A zatem, do zobaczenia u podnóża Tatr już 17 maja!

Regulamin konkursu dostępny będzie na stoisku FOX oraz na stronie rowerowy.powerbike.pl przed rozpoczęciem Małopolska Joyride Festiwal.

Tags : #foxmtbdownhillendurokaskrampageprocarbon
Anna

The author Anna

Leave a Response