close

Dirt It More na Maladze – trip pełen wrażeń!

Pomysł wyjazdu do Malagi powstał 1,5 roku temu, gdy Magda i Janek zdecydowali, że nie chcą spędzać zimy w Polsce. Sporty zimowe nie były im tak bliskie jak jazda na rowerze 🙂 Zdecydowali się na Malagę, ponieważ jest to „zagłębie” tras enduro i downhillowych – jednocześnie pogoda pozwala jeździć praktycznie codziennie. To już ich druga zima w tym pięknym miejscu!

Oboje praktycznie codziennie odbywają treningi na rowerze w trudnym terenie górskim, co na pewno zaskutkuje świetną kondycją gdy już wrócą do Polski. Magda i Janek szlifują również technikę jazdy i metody nauczania, ponieważ w Polsce prowadzą szkolenia rowerowe.

Do końca lutego Dirt It More znajdziecie w Maladze, później natomiast jadą do Barcelony, gdzie przez tydzień będzą jeździć na trasach enduro oraz w Bikeparku La Poma. Następnie popłyną promem do Savony i przejadą do Finale Ligure, gdzie będą jeździć i poznawać nowe trasy. Jak zauważyliście, od stóp do głów są ubrani w FOXa – wszystkie ciuchy, akcesoria i kaski dostępne są w katalogu online.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o ich tripie do Malagi – poniżej linkujemy ich vloga. Miłego oglądania!

Redakcja

The author Redakcja

Leave a Response